Gaat u dit voor- en najaar aan de slag in de tuin en haalt u tegels weg voor meer groen? Goed bezig! Uw verwijderde (bij voorkeur) 30×30 cm tegels kunt u meegeven aan de tegeltaxi van GP Groot. Dat scheelt een hoop gesjouw en de tegels worden ook nog eens hergebruikt! Wanneer er veel interesse is kunnen we niet garanderen dat we uw tegels op kunnen halen.

Wat is een tegeltaxi?

De tegeltaxi is een vrachtwagen met een grijparm van GP Groot. Op een pallet zet u de (bij voorkeur) 30x30cm tegels klaar. De pallet wordt door de tegeltaxi opgehaald. U kunt kosteloos gebruikmaken van deze service, mits u zich aanmeldt en aan de voorwaarden voldoet. De ingeleverde 30×30 cm tegels worden hergebruikt. Andere maten tegels worden gerecycled.

Voorwaarden

GP Groot stelt een aantal voorwaarden voor het ophalen van de tegels:

· Ze halen alleen tegels op bij inwoners, niet bij bedrijven;
· U levert minimaal 80 tegels in van 30×30 cm. Andere formaten neemt GP Groot mee, maar deze worden niet hergebruikt maar gerecycled;
· U zet de tegels klaar op een degelijke pallet.

Veelgestelde vragen

Als u niet genoeg tegels heeft voor de tegeltaxi kunt u ze inleveren tijdens één van de inleveracties dit voor- en najaar. Kijk daarvoor in onze agenda. Of vraag uw buren of zij ook tegels hebben zodat u alsnog aan de 80-100 tegels komt.

Recyclingsbedrijf GP Groot geeft de tegels een tweede leven. Ze worden bijvoorbeeld gebruikt als ballast voor zonnepanelen zodat de zonnepanelen op hun plaats blijven en niet verschuiven of wegwaaien bij sterke winden of slechte weersomstandigheden.

Ja, dat vinden wij fijn! Met uw aanmelding help u de gemeente in de strijd om een podiumplek bij NK Tegelwippen. U kunt hier uw ingeleverde tegels opgeven.