Werkzaamheden Kanaalkade: verkeershinder van 1 tot en met 14 september
Van 1 tot en met 14 september werkt Stadswerk072 aan de Kanaalkade, tussen de Friesebrug en de Kaarsemakersgracht. Tijdens de werkzaamheden gelden verschillende afsluitingen en omleidingen voor auto’s en fietsers. Ook het busverkeer kan hinder ondervinden.

Afsluitingen en omleidingen
Op dinsdag 1 september van 20.00 uur tot woensdag 2 september 05.00 uur is één weghelft afgesloten. Het verkeer kan om en om langs de werkzaamheden.
Van woensdag 2 september 07.00 uur tot vrijdag 11 september 20.00 uur zijn de rijbaan en het fietspad richting de Friesebrug afgesloten tussen de Kaarsemakersgracht en de Friesebrug. Verkeer richting de binnenstad kan wel over de Kanaalkade rijden. Lijnbussen kunnen in beide richtingen langs de werkzaamheden.
Van vrijdag 11 september 20.00 uur tot zaterdag 12 september 23.00 uur is de Kanaalkade tussen de Friesebrug en de Kaarsemakersgracht in beide richtingen afgesloten voor al het verkeer. Het verkeer wordt omgeleid. Parkeergarage Karperton blijft bereikbaar.
Op maandag 14 september van 07.00 tot 16.00 uur is opnieuw één weghelft afgesloten. Het verkeer kan om en om langs de werkzaamheden.
Nieuw fietspad langs de Kanaalkade
Stadswerk072 vervangt het asfalt en voert onderhoud uit aan de Kanaalkade. Ook verandert de inrichting van de weg. Aan de kant van de SPAR komt een vrijliggend fietspad. Daarnaast komt er een laad- en losplaats voor de supermarkt en andere bedrijven. Zo wordt de Kanaalkade veiliger voor fietsers.


Meer informatie
Bekijk meer informatie over de werkzaamheden, afsluitingen en omleidingen op de website van Stadswerk072.