logo RMC regio
RMC – Verder met school of werk! Voor de regio’s Langedijk, Bergen, Heerhugowaard, Alkmaar, Heiloo, Castricum, Uitgeest.

RMC – Regionale Meld- en Coördinatiefunctie Noord Kennemerland

Wij zijn er voor jongeren van 16 tot 23 jaar zonder startkwalificatie. Een startkwalificatie is een diploma van het MBO 2, MBO 3, MBO 4 of van de HAVO of het VWO.

RMC Noord-Kennemerland helpt de jongeren uit gemeente Alkmaar, Bergen, Castricum, Heerhugowaard, Heiloo, Langedijk en Uitgeest.

Woon jij in één van bovenstaande gemeenten en heb je geen startkwalificatie? Bekijk wat het RMC voor jou kan doen >>


Your Next Step

Op 8 februari 2022 gaat Your Next Step! van start. Ben jij toe aan een volgende stap richting een opleiding of werk? En kun je hier wel wat hulp bij gebruiken? Bekijk onze pagina Your Next Step! voor alle informatie.


Trajectbegeleiders

Een traject bij het RMC volg je niet alleen. Een van onze betrokken trajectbegeleiders gaat samen met jou op pad om jouw doelen op het gebied van school en werk mogelijk te maken.

Natascha Eigeman, trajectbegeleider RMC

Natascha Eigeman
Dromen, Durven, Doen!

neigeman@alkmaar.nl
06 4304 0980

Martin KOenders, trajectbegeleider RMC

Martin Koenders
We vinden een weg, of we maken er één’.

mkoenders@alkmaar.nl
06 1104 2035

Alex Verduin, trajectbegeleider RMC

Alex Verduin
Perfect is goed, maar goed is beter.

averduin@alkmaar.nl
06 5249 3233

Alexandra Deen
Welke weg kies jij?

adeen@alkmaar.nl
06 5271 7848

Doris op 't Veld, trajectbegeleider RMC

Doris op ’t Veld
Droom het geloof het, realiseer het!

doptveld@alkmaar.nl
06 5542 6788

Rowan de Vries, trajectbegeleider RMC

Rowan de Vries
Pluk het leven, het is een groot avontuur!

rdevries@alkmaar.nl
06 3451 6549

Lisa Melten, trajectbegeleider RMC

Lisa Melten
Wat kun je vandaag doen om een stapje dichterbij je toekomst te komen?

lmelten@alkmaar.nl
06 3885 4089

Jeroen Broekman, trajectbegeleider RMC

Jeroen Broekman
Om de weg te vinden, heb je soms een gids nodig.

jbroekman@alkmaar.nl
06 1870 1288

Marjolein Kluft - trajectbegeleider RMC

Marjolein Kluft
Van harte jezelf zijn x Doen wat jou past = Groei

mkluft@alkmaar.nl
06 3867 7120