logo RMC regio

RMC – Regionale Meld- en Coördinatiefunctie Noord Kennemerland

Wij zijn er voor jongeren van 16 tot 23 jaar zonder startkwalificatie. Een startkwalificatie is een diploma van het MBO 2, MBO 3, MBO 4 of van de HAVO of het VWO.

RMC Noord-Kennemerland helpt de jongeren uit gemeente Alkmaar, Bergen, Castricum, Heerhugowaard, Heiloo, Langedijk en Uitgeest.

Woon jij in één van bovenstaande gemeenten? Bekijk wat het RMC voor jou kan doen >>


Trajectbegeleiders

Een traject bij het RMC volg je niet alleen. Een van onze betrokken trajectbegeleiders gaat samen met jou op pad om jouw doelen op het gebied van school en werk mogelijk te maken.

Alexandra Deen, trajectbegeleider RMC

Alexandra Deen
Welke weg kies jij?’

adeen@alkmaar.nl
06 52 71 78 48

Alex Verduin, trajectbegeleider RMC

Alex Verduin
Perfect is goed, maar goed is beter.

averduin@alkmaar.nl
06 52 49 32 33

Rowan de Vries, trajectbegeleider RMC

Rowan de Vries
Pluk het leven, het is een groot avontuur!

rdevries@alkmaar.nl
06 34 51 65 49

Doris op 't Veld, trajectbegeleider RMC

Doris op ’t Veld
Droom het, geloof het, realiseer het!’

doptveld@alkmaar.nl
06 55 42 67 88

Marjolein Kluft - trajectbegeleider RMC

Marjolein Kluft
Van harte jezelf zijn x Doen wat jou past = Groei!’

mkluft@alkmaar.nl
06 38 67 71 20

Lisa Melten, trajectbegeleider RMC

Lisa Melten
Wat kun je vandaag doen om een stapje dichterbij je toekomst te komen?’

lmelten@alkmaar.nl
06 38 85 40 89

Jeroen Broekman, trajectbegeleider RMC

Jeroen Broekman
Om de weg te vinden heb je soms een gids nodig.

jbroekman@alkmaar.nl
06 18 70 12 88

Martin Koenders - trajectbegeleider RMC

Martin Koenders
We vinden een weg, of we maken er één.’

mkoenders@alkmaar.nl
06 11 04 20 35