Fietsenstalling De Overdekte tijdelijk gesloten vanwege verbouwing
Van maandag 2 februari 2026 tot half mei 2026 is fietsenstalling De Overdekte aan het Canadaplein gesloten. De fietsenstalling wordt opgeknapt. Er komt een nieuw beheerdersmeubel, nieuwe fietsenrekken voor alle type fietsen en de vloer en het schilderwerk worden vernieuwd. Ook komen er nieuwe oplaadpunten voor elektrische fietsen en een serviceplek voor kleine fietsreparaties. Na de renovatie is de Overdekte weer een frisse, moderne stalling die klaar is voor de toekomst.
Fietsenstalling de Afstap tot 24.00 uur open
Bezoekers en medewerkers van theater De Vest en de horeca kunnen hun fiets vanaf 2 februari ook ’s avonds binnen en bewaakt stallen bij fietsenstalling De Afstap op de Laat. Deze stalling is tijdens de verbouwing van fietsenstalling De Overdekte elke dag open tot 24.00 uur. Met deze ruimere openingstijden kijken we hoeveel mensen gebruikmaken van de avondopenstelling.
Faciliteiten De Afstap
In fietsenstalling De Afstap is plek voor circa 500 fietsen, goede voorzieningen voor elektrische fietsen en bakfietsen én er zijn openbare toiletten. Ook heeft deze stalling een speciaal detectiesysteem dat het aantal vrije plekken laat zien.
Meer informatie over fiets parkeren: www.alkmaar.nl/fietsenstalling
